Mill | Outdoor Heater | OH2000ULGPFLOOR | Patio heater | 2000 W | Black | IP65
Prekės kodas: @2275773
306,47 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 1100 mm |
| Gross weight | 8 kg |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Net weight | 7 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 956 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.176 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 44 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | OH2000ULGPFLOOR |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Patio heater |
| Galingumas | 2000 W |
| Gamintojo prekės serija | Outdoor Heater |
| Kitos savybės | Silent operation; Instant heat; Reflector: Imported high quality aluminium reflector for maximum heating effect, that stays shiny for years; Fuse requirement: Can be used on fuse type B; Wall/ceiling bracket: Included; Floor stand: Fits Mill CBSTAND |
| Plotis | 28 cm |
| Aukštis | 106 cm |
| Gylis | 28 cm |
| Palette Qty | 17 dalių |
| IP klasė | IP65 |
| Gyvavimo trukmė | 5000 h |
| Specialios funkcijos | Ultra Low Glare heating technology enables us to reduce the light from the heating lamp by a staggering 99% |
| Nuotolinio valdymo pultelis | Yes |
| Tvirtinimo tipas | Outdoor |
| Producer | Mill |
| Warranty | 60 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.