LCD Monitor|DAHUA|LM27-U401A|27″|Business/Gaming/4K|Panel IPS|3840×2160|16:9|100Hz|5 ms|Colour Black|DHI-LM27-U401A
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
    Aprašymas
    • IPS panel for wide viewing angles with 3-sided frameless design;
    • Rich interfaces, including USB HUB and type C. 65W.Type-C can support reverse charging;
    • 178°H/178°V extra-wide viewing angle for overall viewing performance;
    • The height and angle can be adjusted to meet different needs.
    Specifikacija
    Summary Dahua Technology LM27-U401A. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black