PRATĘSTA GARANTIJA
    Aprašymas
    34 inch (86.36 cm) LCD MONITOR
    The AOC CU34P3CV is a 34″ WOHD (3440 × 1440) curved VA screen with an attractive three-sided ultrathin bezel design that offers truly immersive viewing. This model’s Wide QHD 21:9 aspect ratio expands your field of vision while providing a wrap-around view for an enhanced cinematic experience. The panel features 300-nit brightness and generous 178/178° wide viewing angles, along with two built-in 5W + 5W speakers to enhance your daily productivity in today’s Wxible office. Monitor CU34P3CV is ready to boost your productivity with USB-C supporting Power Delivery up to 65W, data transfer and DP-alt mode. Connectivity of this monitor is enhanced with USB Hub and RJ-45. Keeping sustainability in mind, an array of environmental certifications including EPA, TCO, and EPEAT complete this monitor.
    Specifikacija
    Summary AOC CU34P3CV. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: UltraWide Quad HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
    Vendor Homepage https://eu.aoc.com/
    Category Code LC3
    CnCode 85285291
    Unit Box Height 0.55
    Unit Box Length 1.06
    Unit Box Width 0.19
    Anti-glare screen Yes
    Backlight type W-LED
    Colour depth 8
    Contrast ratio (dynamic) 20000000:1
    Contrast ratio (typical) 3000:1
    DCI-P3 coverage 92
    Display brightness (typical) 300
    Display diagonal 34
    Display diagonal (metric) 86.36
    Display number of colours 16.7 million colours
    Display resolution 3440 x 1440
    Display technology LED
    HD type UltraWide Quad HD
    LED backlight Yes
    Maximum refresh rate 100
    Native aspect ratio 21:9
    NTSC coverage (typical) 85
    Panel type VA
    Pixel density 110
    Pixel pitch 0.23175 x 0.23175
    Response time 4
    Response time (MPRT) 1
    Response time measurement type GTG (Gray to Gray)
    Screen curvature rating 1500R
    Screen shape Curved
    sRGB coverage (typical) 121.5
    Surface hardness 3H
    Touchscreen No
    Viewing angle, horizontal 178
    Viewing angle, vertical 178
    Flicker-free technology Yes
    Low Blue Light technology Yes
    Built-in speaker(s) Yes
    Number of speakers 2
    RMS rated power 10
    Detachable stand Yes
    Front bezel colour Black
    Market positioning Home
    Product colour Black
    Audio output Yes
    Built-in KVM switch Yes
    Built-in USB hub Yes
    DisplayPort version 1.4
    DisplayPorts quantity 1
    HDCP version 1.4
    HDMI Yes
    HDMI ports quantity 1
    HDMI version 2.0
    Headphone connectivity 3.5 mm