H.L Data Storage | Ultra Slim Portable DVD-Writer | GP60NB60 | Interface USB 2.0 | DVD±R/RW | CD read speed 24 x | CD write speed 24 x | Black | Desktop/Notebook
Prekės kodas: @2297620
23,80 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross weight | 0.312 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Net weight | 0.212 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| CD-RW rašymo sparta | 24 CD greitis |
| DVD-RAM rašymo greitis | 5 CD greitis |
| DVD+R dvigubo sluoksnio skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| Gaminio spalva | Black |
| DVD-R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD-R rašymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-R dvisluoksnio rašymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| CD įrašymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD+R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-R dvisluoksnio rašymo greitis | 6 CD greitis |
| DVD+R dvigubo sluoksnio rašymo greitis | 6 CD greitis |
| CD-R skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| Paskirtis | Desktop/Notebook |
| CD-RW skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| Vidinis | No |
| DVD+R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD+RW rašymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-RAM skaitymo greitis | 5 CD greitis |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±R/RW |
| CD-ROM skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-RW rašymo greitis | 6 CD greitis |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP60NB60 |
| Gamintojo prekės serija | Ultra Slim Portable DVD-Writer |
| Gross depth master carton | 412 mm |
| Gross width master carton | 180 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 3.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.252 kg |
| Palette Qty | 1160 dalių |
| Producer | H.L Data Storage |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.