Gorenje Vacuum sealer | VS110BE | Power 110 W | Black/Silver
Prekės kodas: @2277578
52,79 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 442.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 410.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gorenje |
| Palette Qty | 143 dalių |
| Galingumas | 110 W |
| Height | 8.5 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VS110BE |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum sealer |
| Width | 39.8 cm |
| Tipas | Vacuum sealer |
| Korpuso medžiaga | Plastic/Metal |
| Depth | 15.5 cm |
| Gaminio spalva | Black/Silver |
| Temperatūros reguliavimas | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.