Gorenje | Vacuum cleaner | VCEB11CXRII | Bagged | Power 800 W | Dust capacity 2 L | Red
Prekės kodas: @1974036
60,63 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 5.70 kg |
| Gross width (mm) | 610.00 mm |
| Net weight | 3.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1900.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.40 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| PET | 45 g |
| Ferrous metals | 41 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VCEB11CXRII |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Gaminio spalva | Red |
| Filtro tipas | HEPA filter |
| Kitos savybės | Adjustable motor power with rotary knob |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80 dB |
| Warranty | 24 mėn. |
| Galingumas | 800 W |
| Įkraunama | No |
| Belaidis | No |
| Aktyvus spindulys | 15 m |
| Dulkių talpa | 2 l |
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Plotis | 35 cm |
| Aukštis | 21.5 cm |
| Gylis | 26 cm |
| Dulkių rinktuvo tipas | Bag |
| Drėgnas siurbimas | No |
| Plovimo funkcija | No |
| Tipas | Bagged |
| Vamzdžio tipas | Telescopic |
| Palette Qty | 38 dalių |
| Producer | Gorenje |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.








































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.