Gorenje Vacuum cleaner | SVC259449NDCO | Cordless operating | Handstick | 350 W | 25.9 V | Operating time (max) 60 min | Satin Copper
Prekės kodas: @2277576
214,56 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 278.00 mm |
| Gross height (mm) | 665.00 mm |
| Gross weight | 4.40 kg |
| Gross width (mm) | 276.00 mm |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gorenje |
| Palette Qty | 34 dalių |
| Dulkių talpa | 0.6 l |
| Dulkių maišelio tipas | Bagless |
| Filtro tipas | HEPA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SVC259449NDCO |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Plovimo funkcija | No |
| Veikimo laikas (max) | 60 min. |
| Gaminio spalva | Satin Copper |
| Tipas | Handstick |
| Įtaiso tipas | Cordless operating |
| Įkraunama | Yes |
| Galingumas | 350 W |
| Belaidis | Yes |
| Įkrovimo trukmė | 5 h |
| Vandens bako talpa | N/A l |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-Ion |
| Drėgnas siurbimas | No |
| Įtampa | 25.9 V |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.