Gorenje | Toaster | T1000E | Power 1000 W | Number of slots 2 | Housing material Metal | Stainless Steel
Prekės kodas: @2296334
37,89 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 248.00 mm |
| Gross height (mm) | 211.00 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 302.00 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 109 dalių |
| Ferrous metals | 0.50 g |
| Plastic (No PET) | 3.10 g |
| PET | 40.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T1000E |
| Gaminio spalva | Stainless Steel |
| Nuimamas padėklas trupiniams | Yes |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Galingumo lygių skaičius | 7 |
| Gamintojo prekės serija | Toaster |
| Galingumas | 1000 W |
| Duonos savaiminio centravimo mechanizmas | Yes |
| Šildymo funkcija | Yes |
| Bandelės pašildymas įtrauktas | Yes |
| Ilgas lizdas | No |
| Atitirpinimo funkcija | Yes |
| Sustabdymo/atšaukimo mygtukas | Yes |
| Korpuso medžiaga | Metal |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Net weight master carton | 6.306 kg |
| Tare weight master carton | 0.943 kg |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Sieninis tvirtinimas | Yes |
| Producer | Gorenje |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.