Gorenje Multifunctional Grill | GCG2000M | Grill | Black
Prekės kodas: @2277438
65,75 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 371.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 382.00 mm |
| Net weight | 3.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 375.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gorenje |
| Palette Qty | 33 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gaminimo paviršiaus forma | Rectangular |
| Išimamas nuotekų padėklas | No |
| Tipas | Grill |
| Nelipni danga | Yes |
| Kitos savybės | Temperature indicator for complete control; Open or closed working position; Drainage channel and oil collector; Carrying handle |
| Nuimamos plokštelės | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GCG2000M |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional Grill |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.