Gorenje Microwave Oven | MO20A3B | Free standing | 20 L | 800 W | Black
Prekės kodas: @2296460
82,60 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 386.00 mm |
| Gross height (mm) | 294.00 mm |
| Gross weight | 12.50 kg |
| Gross width (mm) | 482.00 mm |
| Net weight | 10.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gorenje |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Mikrobangų krosnelės galia | 800 W |
| Tipas | Free standing |
| Plotis | 45.1 cm |
| Ekranas | Yes |
| Keptuvo galingumas | N/A W |
| Aukštis | 25.7 cm |
| Užraktas nuo vaikų | Yes |
| Gylis | 34.3 cm |
| Valdymo tipas | Electronic |
| Keptuvas | No |
| Galingumo lygių skaičius | 5 |
| Talpumas | 20 l |
| Garų funkcija | No |
| Konvekcija | No |
| Atitirpinimo funkcija | Defrost |
| Orkaitės dydis | 20 l |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MO20A3B |
| Gamintojo prekės serija | Microwave Oven |
| Įtaiso tipas | With plate |
| Programų skaičius | 11 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.