Gorenje Meat grinder | MG2001SB | Black/Stainless Steel | 2000 W | Number of speeds 1 | Throughput (kg/min) 2.6
Prekės kodas: @2276601
90,05 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 2.90 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gorenje |
| Palette Qty | 59 dalių |
| Gaminio spalva | Black/Stainless Steel |
| Greičių skaičius | 1 |
| Pralaidumas (kg/min.) | 2.6 |
| Medžiaga | Plastic/Metal |
| Didžiausia galia (užblokuotas variklis) | 2000 W |
| Atbulinė eiga | Yes |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MG2001SB |
| Gamintojo prekės serija | Meat grinder |
| Maitinimas | 2000 W |
| Diskų skaičius | 2 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.