Gorenje | Kitchen machine | MMC1000RLBK | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 4.5 L | Black
Prekės kodas: @2296232
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Ferrous metals | 213.00 g |
| Net weight | 7.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 1367.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Volume (m3) | 0.06336 m³ |
| Wooden | 620.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MMC1000RLBK |
| Galingumas | 1000 W |
| Gamintojo prekės serija | Kitchen machine |
| Greičių skaičius | 7 |
| Tipas | Kitchen robot |
| Pulsinis režimas | No |
| Kitos savybės | Handle on the mixing bowl; Overheating protection for additional security |
| Funkcijos | Kneading, whipping, mixing, whisking, grinding |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Priedai pridėti | Dough hook, whisk and a flat beater attachment |
| Gaminio spalva | Black |
| Dubens talpa | 4.5 l |
| Šluotelė (plaktuvas) | Yes |
| Ledukų smulkinimas | No |
| Tešlos įrankis | Yes |
| Dubenys pridėti | Yes |
| Lengva valyti | Yes |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | Yes |
| Medžiaga | Aluminium/Metal |
| Maišymo įrankis | Yes |
| Valdymo tipas | Buttons |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1.1 m |
| Producer | Gorenje |
| Palette Qty | 27 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.