Gorenje | Fryer | AF1700DB | Power 1700 W | Capacity 5 L | Black/Stainless steel
Prekės kodas: @2296316
78,13 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth master carton | 327.00 mm |
| Gross height (mm) | 327 mm |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Gross width (mm) | 397 mm |
| Ferrous metals | 400.00 g |
| Net weight | 6.00 kg |
| PET | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross depth (mm) | 367 mm |
| Volume (m3) | 0.047643573 m³ |
| Palette Qty | 36 dalių |
| Paper/Pasteboard | 610 g |
| Plastic (No PET) | 142 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AF1700DB |
| Galingumas | 1700 W |
| Talpa | 5 l |
| Gaminio spalva | Black/Stainless steel |
| Gamintojo prekės serija | Fryer |
| Apžvalgos langas | No |
| Programų skaičius | 8 |
| Plotis | 29.1 cm |
| Aukštis | 36.5 cm |
| Gylis | 33.5 cm |
| Ekrano tipas | LED |
| Temperatūra | 80-200 °C |
| Nelipni danga | Yes |
| Gross width master carton | 660 mm |
| Gross height master carton | 355 mm |
| Net weight master carton | 10.1 kg |
| Tare weight master carton | 1.593 kg |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Medžiaga | Plastic, metal |
| Kitos savybės | Hot air circulation, temperature control |
| Valdymo tipas | TouchControl |
| Producer | Gorenje |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.