Gorenje | Air Conditioner, Outdoor unit | 20003657 REA26 KC
Prekės kodas: @2276173
266,01 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 25.00 kg |
| Gross width (mm) | 780.00 mm |
| Net weight | 21.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2640 g |
| Plastic (No PET) | 660 g |
| Tare weight (kg) | 3.30 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Gorenje |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 20003657 REA26 KC |
| Gamintojo prekės serija | Air Conditioner, Outdoor unit |
| Rūšis | T1, H/P, INVERTER |
| Sezoninis energijos suvartojimo efektyvumo koeficientas | 6.1 |
| Energijos efektyvumo klasė (vėsinant) | A++ |
| Energy efficiency class (heating average) | A+ |
| Šildymo pajėgumas | 2700 (1000-3000) Watt |
| Sezoninis našumo koeficientas (šildomasis vidurkis) | 4 |
| Sezoninis našumo koeficientas (vidutinė klimatinė zona) | 5.1 |
| Oro srautas | 550 m³/h |
| Šaldymas | R32 |
| Energijos suvartojimas per metus (vėsinant) | 149 kWh |
| Energijos suvartojimas per metus (šildant) (šildymo sezono vidurkis) | 659 |
| Vardinė srovė | 7.5 A |
| Darbo temperatūra (vėstant) (T-T) | -15 to 43 °C |
| Darbinė temperatūra (šildymas) (T-T) | -20 to 24 °C |
| Elektrinis šildymas | 700 (190-1500) Watt |
| Elektrinis aušinimas | 855 (190-1500) Watt |
| Elektrinis šildymas | 2600 (1000-3000) Watt |
| Garso galingumo lygis | 62 dB |
| Sound pressure level | 52 dB |
| Šaldymo energijos efektyvumo koeficientas | 3.04 W/W |
| Šildymo našumo koeficientas | 3.85 W/W |
| Nominali srovė (aušinimas) | 3.9 A |
| Nominali srovė (šildymas) | 3.1 A |
| Kompresoriaus tipas | Rotary |
| Kompresorius MFG | GMCC |
| Skysčio vamzdis | 1/4 col. |
| Dujų vamzdis | 3/8 col. |
| Dimensions (WxHxD) | 660 x 483 x 240 mm |
| Vamzdžių ilgio riba | 20 m |
| Aukščio skirtumo riba | 10 m |
| Reikalingas papildomo šaltnešio kiekis | 20 g/m |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.