Gorenje | Air Conditioner, Indoor unit | 20011463 TITAN35 CJ
Prekės kodas: @2276193
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 8.60 kg |
| Gross width (mm) | 890.00 mm |
| Net weight | 7.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1040 g |
| Plastic (No PET) | 260 g |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Gorenje |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 20011463 TITAN35 CJ |
| Gamintojo prekės serija | Air Conditioner, Indoor unit |
| Šildymo pajėgumas | 3900 (1000-4400) Watt |
| Drėgmės pašalinimas | 1.2 l/h |
| Ekranas | Display on Front Panel – LED |
| Laikmatis | Yes, 24 Hours |
| Elektrinis šildymas | 3500 (1000-4000) Watt |
| Garso galingumo lygis | 56 dB |
| Sound pressure level | 40/38/35/33/31/26 dB |
| Energijos klasė (šildomasis šildytuvas) | A+++ |
| Šaltnešio įkrovimo tūris | 800 g |
| Nominali srovė (aušinimas) | 4 A |
| Skysčio vamzdis | 1/4 col. |
| Dujų vamzdis | 3/8 col. |
| Plaunamas filtras | Yes |
| Specialios funkcijos | Fire Alarm/Room Card Port, 8 °C heating |
| Dimensions (WxHxD) | 790 x 255 x 200 mm |
| Skydas | Removable and washable Panel |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.