Goobay | Wall mount | Black
Prekės kodas: @2275881
19,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross weight | 1.29 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Net weight | 1.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 125.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 775 dalių |
| VESA tvirtinimo sistemos | 200×200, 300×300, 400×200, 400×400 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 400 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 200 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Tvirtinimo tipas | Wall mount |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 55 col. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FULLMOTION (M) |
| Gamintojo prekės serija | TV Wall Mount Basic |
| Producer | Goobay |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.