Goobay | USB-C to USB-C Textile Cable with Metal Plugs | 49302 | USB-C to USB-C USB-C male | USB-C male
Prekės kodas: @2275758
4,78 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 49302 |
| Spalva | Space Grey/Silver |
| 2 jungtis | USB-C male |
| 1 jungtis | USB-C male |
| Gamintojo prekės serija | USB-C to USB-C Textile Cable with Metal Plugs |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Tipas | USB-C to USB-C |
| Vardinė srovė | 3 A |
| Palette Qty | 28800 dalių |
| Producer | Goobay |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.