Goobay USB-C Charging and Sync Cable, 1 m | 66318
Prekės kodas: @2276168
3,79 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Goobay |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Gross weight | 0.115 kg |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Volume (m3) | 0.00068425 m³ |
| Net weight | 0.105 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 2525 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 66318 |
| Gamintojo prekės serija | USB-C Charging and Sync Cable, 1 m |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.