Goobay Tabletop TV Stand Basic Fix | Swivel | 32-70 ” | Maximum weight (capacity) 40 kg | Black
Prekės kodas: @2277335
32,71 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 622.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Net weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Goobay |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Maksimalus svoris (talpa) | 40 kg |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×200, 200×100, 200×200, 300×200, 300×300, 400×200, 400×300, 400×400 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 400×400 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 100×200 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Funkcijos | Swivel |
| Screen size compatibility | 32-70 col. |
| Gaminio pavadinimas | Tabletop TV Stand Basic Fix |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 70 col. |
| Pasukimo kambas | +35/-35 ° |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Warranty | 60 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.