Goobay | Stereo RCA cable 2x RCA | 50030 | 2 RCA male (audio left/right) | 2 RCA male (audio left/right)
Prekės kodas: @2297550
2,95 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| PET | 20.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Net weight | 0.10 kg |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Kitos savybės | • for connecting devices with stereo RCA connectors for audio applications |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 50030 |
| 2 jungtis | 2 RCA male (audio left/right) |
| 1 jungtis | 2 RCA male (audio left/right) |
| Gamintojo prekės serija | Stereo RCA cable 2x RCA |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3927 dalių |
| Producer | Goobay |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.