Goobay | Power supply cord (CEE/7/7 to mickey), angled | 68004 | Black
Prekės kodas: @1971790
4,39 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 0.187 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Net weight | 0.179 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.00039 m³ |
| Techniniai parametrai | IEC-60320-C5, also referred to as Mickey Mouse style cord. Connection, type Safety plug (type F, CEE 7/7) 90° Connection 2, type Device socket C5 . Cable type Designation H05-VV-F3G Inner conductor cross-section 0.75 mm² General Consumption Unit 1 pc. in polybag Color black Markings CE . |
| Tipas | CEE 7/7 to C5 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 68004 |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Power supply cord (CEE/7/7 to mickey), angled |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4431 dalių |
| Producer | Goobay |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.