Goobay | Power cable/adapter for PC graphics cards, PCI-E to PCI Express 8-pin | 93241
Prekės kodas: @1971759
2,84 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross weight | 0.011 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Techniniai parametrai | Power cable/adapter for PC graphics cards; PCI-E to PCI Express 8-pin |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 5.00 mm |
| Kabelio ilgis | 0.15 m |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 90909 dalių |
| Producer | Goobay |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 93241 |
| Gamintojo prekės serija | Power cable/adapter for PC graphics cards, PCI-E to PCI Express 8-pin |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.