Goobay | Lightning to USB-A Textile Cable with Metal Plugs | 49268 | USB-A to Lightning
Prekės kodas: @2275756
11,65 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| Tipas | USB-A to Lightning |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Kitos savybės | The Lightning to USB-A data cable has a high-speed data transfer rate of up to 480 Mbit/s |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 49268 |
| Gamintojo prekės serija | Lightning to USB-A Textile Cable with Metal Plugs |
| Suderinami produktai | Apple iPhone: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12 iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE (2nd generation), iPhone XS, XS Max iPhone, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus; Apple iPad: 12.9'' iPad Pro (4th generation), 12.9'' iPad Pro (3rd generation), 12.9'' iPad Pro (2nd generation), 12.9'' iPad Pro (1st generation), 11'' iPad Pro (2nd generation), 11'' iPad Pro (1st generation), 10.5'' iPad Pro, iPad Air (4th generation), iPad Air (3rd generation), iPad (8th generation), iPad (7th generation), iPad mini (5th generation); Apple AirPod: or Apple AirPods, AirPods Pro, AirPods with wireless charging case (Gen. 2) |
| Gaminio spalva | Space Grey/Silver |
| Palette Qty | 28800 dalių |
| Producer | Goobay |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.