Goobay | Headphone AUX adapter; 3.5 mm jack 1-to-2
Prekės kodas: @2297542
2,04 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.131 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 14.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.051 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Kitos savybės | 3.5 mm male (3-pin, stereo) > 2 pcs. 3.5 mm female (3-pin, stereo). Item is only suitable for hobbyists or amateurs. Connector 1 – 3.5 mm male (3-pin, stereo), Connector 2 – 2 pcs. 3.5 mm female (3-pin, stereo) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Headphone AUX adapter; 3.5 mm jack 1-to-2 |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 7634 dalių |
| Producer | Goobay |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.