Goobay | Digital timer | 51277
Prekės kodas: @2275476
9,56 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 93 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 0.189 kg |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Net weight | 0.139 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0009672 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Kitos savybės | Perfect for recurring tasks such as blinds, aquariums and billboards; 10 timer programs with 1-minute steps; 16 different weekday combinations; 12-hour or 24-hour time display; Childproof socket; Possibility of continuous operation; Incl. back-up battery for approx. four days, no reprogramming required after power outage or removal from the socket |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 51277 |
| Gamintojo prekės serija | Digital timer |
| Gaminio spalva | White |
| Palette Qty | 1787 dalių |
| Producer | Goobay |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.