Goobay 68746 RJ45 plug, CAT 5e STP shielded with strain-relief boot, grey | for round cable with Threader cable lead in 6.4 mm single packed (1 set per polybag) Technical specifications Connections Connection, type RJ45 male (8P8C) Connection, contact material gold-plated 3µ Contacting 8 Pin Cable Specification CAT 5e Shielding class STP AWG 26-24 General Consumption Unit 10 pcs. polybag Color grey
Prekės kodas: @1971957
2,09 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross weight | 0.005 kg |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Volume (m3) | 0.000009 m³ |
| Net weight | 0.004 kg |
| Kitos savybės | for round cable with Threader cable lead in 6.4 mm single packed (1 set per polybag) Technical specifications Connections Connection, type RJ45 male (8P8C) Connection, contact material gold-plated 3µ Contacting 8 Pin Cable Specification CAT 5e Shielding class STP AWG 26-24 General Consumption Unit 10 pcs. polybag Color grey |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Palette Qty | 192000 dalių |
| Producer | Goobay |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.