Goobay | 67975 | USB-C to USB-C
Prekės kodas: @2275706
5,74 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 67975 |
| Tipas | USB-C to USB-C |
| For data transferring | Yes |
| Charging | Yes |
| Kabelio ilgis | 0.5 m |
| Spalva | Black |
| USB versija | USB 3.2 GEN1 |
| Gross depth master carton | 605 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 8.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.599 kg |
| Inner carton packing Qty | 40 dalių |
| Paper/Pasteboard | 12 g |
| Techniniai parametrai | Supports data transfer rates of up to 5 Gbit/s |
| Vardinė srovė | 3 A |
| Palette Qty | 22222 dalių |
| Producer | Goobay |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.