Goobay 65260 Cable | HDMI to HDMI | 1 m
Prekės kodas: @2276022
8,13 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Goobay |
| PET | 4 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.181 kg |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Volume (m3) | 0.000952875 m³ |
| Net weight | 0.177 kg |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Palette Qty | 907 dalių |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Tipas | HDMI to HDMI |
| Gamintojo prekės serija | 65260 Cable |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.