Goobay 52859 Mini DisplayPort adapter cable 1.2, gold-plated, 2m | Goobay | DP to mini-DP
Prekės kodas: @2271091
6,22 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross weight | 0.054 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Kitos savybės | • for connecting an Apple Mac to a DisplayPort monitor and more • MacBooks and desktop computers such as Mac Minis can be connected to a DisplayPort monitor • plug with lock for secure connections • gold contacts for enhanced signal transmission • max. resolution: 3840×2160p |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Tipas | DP to mini-DP |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3692 dalių |
| Producer | Goobay |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.