Goobay | 2.4 A | Dual USB charger | 44951
Prekės kodas: @2275471
6,82 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.045 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.025 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000252 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 44951 |
| Gamintojo prekės serija | Dual USB charger |
| Output type | 2 USB 2.0 female (Type A) |
| Galingumas | 12 W |
| Kitos savybės | Charges up to two devices simultaneously; Universally suitable for devices such as smartphones or tablets that are charged via USB or as a power supply unit for supplying power to devices via USB; The integrated electronics protect against overload, overheating and short-circuit, thus providing optimum safety. load, overheating and short-circuit and thus offers the optimum safety. |
| Suderinamumas | For many manufacturers like Apple iPhone or iPad, Samsung Galaxy series, Sony, Huawei, LG, Xiaomi |
| Paper/Pasteboard | 45.6 g |
| Įvesties srovė | 2.4 A |
| Įvesties tipas | Euro male (Type C CEE 7/16) |
| Warranty | 12 mėn. |
| Palette Qty | 6857 dalių |
| Producer | Goobay |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.