Genesis Pallad 420 | Fits up to size 15.6 ” | Laptop Backpack | Black | Waterproof
Prekės kodas: @2276319
30,56 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Gross width (mm) | 325.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 64.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Genesis |
| Palette Qty | 37 dalių |
| Atsparus vandeniui | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pallad 420 |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 15.6 col. |
| Dėklo tipas | Laptop Backpack |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15.6 col. |
| Spalva | Black |
| Medžiaga | Polyester 600D |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.