Genesis | Carbon 500 Ultra Wave | Mouse pad | 450 x 1100 x 2.5 mm | Black
Prekės kodas: @2296235
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 88 mm |
| Gross height (mm) | 465 mm |
| Gross weight | 0.948 kg |
| Gross width (mm) | 84 mm |
| Net weight | 0.816 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 132.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00343728 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Mouse pad |
| Matmenys (P x Gx A) | 450 x 1100 x 2.5 mm |
| Medžiaga | Fabric/Rubber |
| Neslidus pagrindas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Carbon 500 Ultra Wave |
| Kitos savybės | Edge Protection; The pad is equipped with a special stitching |
| Palette Qty | 503 dalių |
| Producer | Genesis |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.