Gembird Wireless game controller | JPD-PS4BT-02 | Black
Prekės kodas: @2276202
20,94 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 112.00 mm |
| Gross height (mm) | 63.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gembird |
| Palette Qty | 742 dalių |
| Palaikomos žaidimo platformos | PlayStation 4 or PC |
| „Bluetooth“ versija | 2.1 + EDR |
| Svoris | 195 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Akumuliatoriaus talpa | 600 mAh |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | JPD-PS4BT-02 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless game controller |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.