Gembird | Wall mount | Fixed | 37-70 ” | Maximum weight (capacity) 40 kg | Black
Prekės kodas: @2275796
8,16 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross weight | 1.65 kg |
| Gross width (mm) | 668.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 385 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| VESA tvirtinimo sistemos | 200×200, 400×200, 300×300, 400×400, 600×400 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 600×400 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 200×200 mm |
| Tvirtinimo tipas | Wall mount |
| Screen size compatibility | 37-70 col. |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 70 col. |
| Maksimalus svoris (talpa) | 40 kg |
| Funkcijos | Fixed |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WM-70F-01 |
| Gamintojo prekės serija | TV wall mount (fixed) |
| Gaminio spalva | Black |
| Atstumas iki sienos (min.) | 25 mm |
| Atstumas iki sienos (maks.) | 25 mm |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.