Gembird | Power Bank | PB10-02 | 10000 mAh | 2 x USB-AF | Black
Prekės kodas: @2296292
9,74 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | Black |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Baterijos technologija | Li-polymer |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PB10-02 |
| Galingumas | 12 W |
| Išvestis | 2 x USB-AF |
| Gamintojo prekės serija | Power Bank |
| Input | Micro-USB; Type-C |
| Warranty | 24 mėn. |
| Palette Qty | 3289 dalių |
| Producer | Gembird |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.