Gembird | PC-186 Power cord (C13)
Prekės kodas: @1969541
3,33 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.18 kg |
| Gross weight | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.19 kg |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Tipas | Power cable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PC-186 Power cord (C13) |
| Palette Qty | 5000 dalių |
| Producer | Gembird |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.