Gembird | MP-GEL-B Gel mouse pad with wrist support, blue | Gel mouse pad | Blue
Prekės kodas: @2272457
5,05 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MP-GEL-B Gel mouse pad with wrist support, blue |
| Gaminio spalva | Blue |
| Tipas | Gel mouse pad |
| Kitos savybės | Comfortable gel mouse pad with wrist rest . Extra big size: 240×220 mm. 4 mm thickness. Grippy rubber bottom. |
| Dydis | 240 x 220 mm |
| Palette Qty | 310 dalių |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.