Gembird Fast Charger | TA-UC-PDQC20-W-01 | USB A+C
Prekės kodas: @2276154
5,31 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gembird |
| Palette Qty | 2000 dalių |
| Kitos savybės | Supports both USB PD and QC 3.0 fast charging protocol |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TA-UC-PDQC20-W-01 |
| Gamintojo prekės serija | Fast Charger |
| Input | 100-240 V~ 50/60 Hz, 0.5 A |
| Išvestis | USB-A max. 18W, USB-C max. 20W |
| Output type | USB A+C |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.