Gembird | Desktop microphone | MIC-D-02
Prekės kodas: @2297537
4,40 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 96 mm |
| Gross height (mm) | 183 mm |
| Gross weight | 0.052 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Volume (m3) | 0.00122976 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MIC-D-02 |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Desktop microphone |
| Mikrofono jautrumas | – 62 +/- 3 dB |
| Mikrofono jungtis | 3.5 mm audio plug |
| Kitos savybės | Omni-directional desktop microphone |
| Paper/Pasteboard | 12 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1405 dalių |
| Producer | Gembird |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.