Gembird CC-PPVGA-10M-B Premium VGA HD15M/HD15M dual-shielded w/2*ferrite core 10M | Cablexpert
Prekės kodas: @2268804
8,77 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.635 kg |
| Gross weight | 0.655 kg |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Volume (m3) | 0.001053 m³ |
| Palette Qty | 821 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.







































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.