Gembird | Cat. 5E LAN | White
Prekės kodas: @1970408
2,87 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| RoHS atitiktis | Yes |
| Jungties tipas | Female/Female |
| Gaminio spalva | White |
| Sertifikatas | ISO 9002 |
| Plotis | 4.8 cm |
| Aukštis | 2.52 cm |
| 2 jungtis | RJ-45 |
| Gylis | 2.6 cm |
| 1 jungtis | RJ-45 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cat. 5E LAN |
| Net weight | 0.007 kg |
| Gross weight | 0.017 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.000029375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 25 mm |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 47 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 58824 dalių |
| Producer | Gembird |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.