Gembird | Bluetooth Stereo Headphones (Maxxter brand) | ACT-BTHS-03 | Over-Ear | Wireless
Prekės kodas: @2275657
11,74 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 83 mm |
| Gross height (mm) | 198 mm |
| Gross weight | 0.306 kg |
| Gross width (mm) | 182 mm |
| Net weight | 0.228 kg |
| Packing quantity | 24 dalių |
| Paper/Pasteboard | 58.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.002990988 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Jungties tipas | Wireless |
| Kitos savybės | Up to 250 hours of standby time and about 5 hours of listening time |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ACT-BTHS-03 |
| Gamintojo prekės serija | Bluetooth Stereo Headphones (Maxxter brand) |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Dėvėjimo būdas | Over-Ear |
| USB krovimo prievadas | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Svoris | 168 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Dažnių diapazonas | 20-20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Įkrovimo trukmė | 2 h |
| Ausinių jautrumas | 102 dB |
| Gross depth master carton | 398 mm |
| Gross width master carton | 555 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 7.344 kg |
| Tare weight master carton | 1.652 kg |
| Palette Qty | 408 dalių |
| Producer | Gembird |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.