

Gembird | Bluetooth soundbar | SPKBT-BAR400L | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
Prekės kodas: @2275538
0 out of 5
10,90 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare other | 400.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SPKBT-BAR400L |
| Nešiojamas | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Kitos savybės | MicroSD card support: up to 32 GB |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Bluetooth soundbar |
| Vardinė galia | 5 W |
| Svoris | 0.615 kg |
| Dažnių diapazonas | 60-20000 Hz |
| Suderinamumas | TV, PC, smartphone, tablet |
| Peržiūros trukmė | 4 h |
| Kraunamas akumuliatorius | Yes |
| Palette Qty | 572 dalių |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.