Gembird 2-in-1 20 W Apple Watch and Phone Fast Charger | TA-UC-PDQCW20-01-BK
Prekės kodas: @2276453
8,45 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gembird |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TA-UC-PDQCW20-01-BK |
| Gamintojo prekės serija | 2-in-1 20 W Apple Watch and Phone Fast Charger |
| Palette Qty | 2000 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.