Fujifilm | Instax Square Instant Film | Glossy | Quantity 10
Prekės kodas: @2270559
11,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.067 kg |
| Net weight | 0.047 kg |
| Kiekis | 10 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Instax Square Instant Film |
| Kitos savybės | Glossy |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000179256 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Gross depth (mm) | 84 mm |
| Gross width (mm) | 22 mm |
| Gross height (mm) | 97 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 14 g |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Palette Qty | 9640 dalių |
| Producer | Fujifilm |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.