Fujifilm | Instax Mini Glossy Instant Film | 86 x 54 mm | Quantity 10
Prekės kodas: @2269031
10,67 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Kiekis | 10 |
| Juostos dydis | 86 x 54 mm |
| ISO jautrumas | 800 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Instax Mini Glossy Instant Film |
| Net weight | 0.032 kg |
| Gross weight | 0.047 kg |
| Packing quantity | 60 dalių |
| Volume (m3) | 0.000151018 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Gross depth (mm) | 67 mm |
| Gross width (mm) | 23 mm |
| Gross height (mm) | 98 mm |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 350 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 118 mm |
| Net weight master carton | 2.82 kg |
| Tare weight master carton | 0.124 kg |
| Producer | Fujifilm |
| Palette Qty | 8340 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.