Fujifilm | Instax Mini | BLACK FRAME (10pl) Instant Film | 54 x 86 mm
Prekės kodas: @2270418
9,37 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Spausdinimas | Number of prints 10 per pack |
| Atvaizdo dydis | 46 x 62 cm |
| Juostos dydis | 54 x 86 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BLACK FRAME (10pl) Instant Film |
| Gamintojo prekės serija | Instax Mini |
| Net weight | 0.031 kg |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0001235 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 13992 dalių |
| Producer | Fujifilm |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.