Fujifilm | Instant Photo Plates | Instax Mini Stone Gray | 54 x 86 mm | Image size: 46 x 62 mm | Quantity 10
Prekės kodas: @2569295
10,35 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 36.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Instax Mini Stone Gray |
| Juostos dydis | 54 x 86 mm |
| Kitos savybės | Image size: 46 x 62 mm |
| Kiekis | 10 |
| Gamintojo prekės serija | Instant Photo Plates |
| Producer | Fujifilm |
| Palette Qty | 6667 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.