FSP Power Supply 80+ Bronze, ATX 3.1, Direct cable | VITA-650BD | 650 W
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 140.00 mm
    Gross height (mm) 90.00 mm
    Gross weight 3.50 kg
    Gross width (mm) 150.00 mm
    Net weight 3.00 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 400.00 g
    Plastic (No PET) 100.00 g
    Tare weight (kg) 0.50 kg
    Volume (m3) 0.00 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:6:2017-04-01
    Producer FSP
    Palette Qty 286 dalių
    Vardinė galia 650 W