Franke | PLUS Kitchen Tap with Hose | 115.0347.111 | Chrome
Prekės kodas: @2599910
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross weight | 2.06 kg |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Net weight | 1.854 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 211.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.206 kg |
| Volume (m3) | 0.004662 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Franke |
| Paper/Pasteboard | 164.8 g |
| Plastic (No PET) | 41.2 g |
| Gaminio spalva | Chrome |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 115.0347.111 |
| Gamintojo prekės serija | PLUS Kitchen Tap with Hose |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.